Produkcja

Produkcja oświwetlenia LEDWychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, staramy się zapewnić kompleksowy zakres usług związanych z produkcją oświetlenia diodowego. Oferujemy produkcję rozwiązań oświetleniowych zaprojektowanych przez naszych specjalistów, jak również przez firmy zewnętrzne. Nowoczesne technologie i profesjonalne urządzenia dają gwarancję, że oferowane przez firmę wyroby są na najwyższym poziomie. Produkcja urządzeń oświetleniowych realizowana jest zgodnie z normą IPC-A-610D.

Posiadamy wyposażenie pozwalające wykonać urządzenie przy wykorzystaniu technologii SMD jak i przewlekanej (ang. THT - Through-Hole Technology). W zależności od przeznaczenia wyrobu wykonujemy lutowanie w technologii bezołowiowej (zgodnie z Dyrektywą unijną RoHS) lub ołowiowej. Jeżeli środowisko w jakim sprzęt będzie eksploatowany tego wymaga - wykonamy również lakierowanie oraz zalewanie masami żywicznymi, które zabezpieczy sprzęt przed warunkami atmosferycznymi.

Po zakończeniu każdego etapu montażu produkowany przez nas układ poddawany jest stosownym testom. Uważamy, że to najważniejszy aspekt każdej produkcji, który daje gwarancję, że trafiają do Państwa w 100% gotowe, działające urządzenia. Ograniczamy w ten sposób również ilość odpadów produkcyjnych korzystnie wpływając na środowisko.