Zrealizowane projekty

Na przestrzeni ponad 6 lat działalności zrealizowaliśmy kilka interesujących projektów. Każdy z nich został później wdrożony do produkcji w naszej firmie oraz uzyskał wymagane prawem certyfikaty.

Poniżej prezentacja najważniejszych z nich:Oświetlenie przeszkodowe

oprawa.jpgCelem projektu było zaprojektowanie lamp małej i średniej intensywności do oświetlenia przeszkodowego. Projekt zawierał opracowanie układu optycznego, konstrukcji mechanicznej oraz podzespołów elektronicznych. Przez cały okres współpracy z klientem świadczyliśmy usługi wsparcia technicznego, dokonywaliśmy niezbędnych usprawnień oraz modyfikacji zgodnie z wymaganiami rynku. Wspólnie z klientem wdrożyliśmy oprawy do produkcji, a następnie przejęliśmy na siebie obowiązki związane z produkcją komponentów elektronicznych.


Klienci.pngSygnalizacja świetlna

 

Dla naszego klienta opracowaliśmy serię produktów oświetlenia sygnalizacyjnego z pełnym przygotowaniem do certyfikacji wyrobu. Nasze zadanie polegało na wykonaniu pomiarów optycznych i elektrycznych, zaprojektowaniu lampy o odpowiednich parametrach światła, współpracującej z dostępnym na rynku osprzętem. Od kilku lat stale rozszerzamy ofertę produktową naszego klienta, umożliwiając w ten sposób wejście na nowe rynki. Świadczymy również usługi montażu komponentów elektronicznych, w tym modułów LED.


Sterowniki DMX512

sterowanie_DMX.jpg

Na zamówienie firmy Nelectrica już od dwóch lat wykonujemy projekty sterowników DMX512. Zakres naszych prac to zarówno projekt samych urządzeń, jak i ich oprogramowanie. Rodzina produktów jest stale rozwijana, a efekty naszej pracy można oglądać na stronie zamawiającego. W zależności od potrzeb finalnego odbiorcy świadczymy również usługi tworzenia oprogramowania dostosowanego do wymagań danej aplikacji. Wraz ze sterownikami projektujemy moduły LED oraz osprzęt instalacyjny zapewniający komfort pracy z całym systemem DMX512.